Дата: від до Скинути

Мліївська сільська територіальна громада завдяки плідній співпраці з Фондом Міжнародної Солідарності (Польща) отримала допомогу, загальною вартістю 10719,02 злотих, яка сформована у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією, а саме:

16:45 15.05.2023

Кіберполіція спільно із волонтерами заблокувала 14 тисяч ворожих ресурсів

Майже 750 тисяч людей об’єднав проєкт «МРІЯ», створений для ліквідації каналів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну. Про це на брифінгу в Military Media Center повідомив начальник Департаменту кіберполіції Юрій Виходець.

16:53 17.04.2023

Мліївська сільська територіальна громада завдяки плідній співпраці з Фондом Міжнародної Солідарності (Польща) отримала допомогу гуманітарну допомогу для забезпечення життєдіяльності нашої громади.

15:25 04.04.2023

Мліївська сільська територіальна громада завдяки плідній співпраці з Фондом Міжнародної Солідарності (Польща) отримала гуманітарну допомогу для забезпечення життєдіяльності нашої громади. Це – 2 генератори потужністю 3.8 кВт, загальна вартість яких складає 3440,00 злотих (28827,88 грн). Генератори були передані відділенню Мліївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1 та фельдшерсько-акушерському пункту села Будо-Орловецька. Фонд Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.

15:17 04.04.2023

Профілактика туберкульозу

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, що характеризується утворенням в органах специфічних запальних процесів. Туберкульоз вражає практично всі органи і системи організму. Але найбільш поширеною його локалізацією є органи дихання.

10:22 28.03.2023