В рамках проєкту «Лабораторія творчих діалогів у громадах» відбулась перша діалогова зустріч на тему  «Як будувати довіру в громаді?», захід провела регіональний координатор проєкту Любов Ропало.

Дата: 29.05.2023 15:58

Фото без опису Фото без опису

👥Учасники заходу: депутати Мліївської сільської ради, посадові особи органу місцевого самоврядування, староста, представники освіти, представники громадських організацій, що проживають в громаді, мешканці пенсійного віку та молодь.

Мета заходу: відкрито проговорити та спробувати відповісти на питання:

•  «Що НАМ («ВЛАДА-БІЗНЕС-ГРОМАДА») заважає довіряти одне одному»»
  • «Що МИ («ВЛАДА-БІЗНЕС-ГРОМАДА») можемо робити для згуртування і порозуміння»

Кожен міг висловити свою думку та почути іншого та отримали корисний досвід  налагодження зв’язку між людьми, навіть якщо тема важка та болюча.

Учасники заходу провели активне обговорення проблем розвитку громади, інформаційного голоду і варіанти рішень/дій для формування довіри один до одного.

Велика подяка #Любов Ропало за проведення заходу! Тренерка використовує сучасні методи навчання за кращими європейськими практиками, в особливій вільній манері, що створює особливу атмосферу заходу.

Діалогові зустрічі в громаді відбуваються в межах проєкту “Лабораторії творчих діалогів в громадах”, що впроваджується Громадською спілкою “Громадські ініціативи України”. Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку U -LEAD з Європою, що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

#ULEAD з Європою / ULEAD with Europe