Проведення інформаційної кампанії щодо переваг легального працевлаштування.

Державною службою України з питань праці спільно з Державною податковою службою України та їх територіальними органами з метою формування у суспільстві свідомого ставлення до оформлення трудових відносин та зростання кількості застрахованих осіб з 20 березня 2023 року розпочинається проведення інформаційної кампанії щодо переваг легального працевлаштування.

10:41 22.03.2023

Європарламентарі вважають законопроєкт 5655 перешкодою вступу України до ЄС

Депутат Європарламенту від Німеччини Міхаель Галер, перебуваючи в Україні зазначив, що зміна законопроєкту 5655 є однією з умов вступу України до Європейського Союзу. «Важливі реформи розпочато, це реформа децентралізації, вона повинна бути продовжена і завершена. Не можна допустити, щоб Україна полишила шлях боротьби з корупцією. Один з законів, які ми обговорювали, це 5655, - за нашою оцінкою він є трохи проблематичним. Його треба доопрацювати», - зазначив європарламентар.

10:45 13.03.2023

«#Дайджест експортера» – електронний інформаційний ресурс для експортерів та імпортерів.

#Дайджест експортера» про новини у сфері здійснення експортно-імпортних операцій в умовах воєнного часу, події та заходи щодо виходу на зовнішні ринки, пропозиції закордонних компаній, міжнародні виставки та торговельні місії. Розроблено командою Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОВА. Будьте в курсі експортно-імпортних новин! Переглянути #Дайджест експортера»

14:50 01.03.2023

«#Дайджест експортера» – електронний інформаційний ресурс для  експортерів та імпортерів.

13:16 01.02.2023