Енергетичний менеджмент

19.05.2019 РІШЕННЯ №19-18/VII "Про затвердження Програми Енергозбереження та енергоефективності Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2026 роки"

ПРОГРАМА Енергозбереження та енергоефективності Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2026 роки .

17.07.2023 РОЗПОРЯДЖЕННЯ №35/1-р "Про впровадження системи енергетичного менеджменту в Мліївській сільській територіальній громаді"

Декларація енергетичної політики

План діяльності систем енергетичного менеджменту Мліївської територіальної громади на період 2023-2026 рр.

31.10.2023 РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 57-р "Про впровадження системи моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів в комунальних підприємствах Мліївській сільській територіальній громаді"