Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Мліївської сільської ради (далі – Центр) створений з метою забезпечення надання адміністративних послуг населенню як виконавчий орган Мліївської сільської ради.

Центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, положенням про Центр.

Свою роботу Центр розпочав з жовтня 2021 року. Робота ЦНАП полягає в тому, що, звернувшись до адміністратора Центру, громадянин може отримати у найкоротший термін і за мінімальної кількості відвідувань вичерпну інформацію та/або консультацію щодо вимог та порядку надання тієї чи іншої послуги, подати пакет документів, необхідний для отримання послуги, за підсумками опрацювання якого, отримати оформлений результат запитуваної адміністративної послуги. ЦНАП – це новий формат комунікації влади і суспільства.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, визначається Мліївською сільською радою, з урахуванням вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р (зі змінами). Їх кількість, станом на початок 2024 року складає 342 послуги. Багато з них вже є добре знайомими, зокрема, соціальні – призначення різного виду допомог, субсидій, видача посвідчення батьків і дитини з багатодітної сім'ї, послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання особи, видача довідок, витягів, пов'язаних з реєстрацією місця проживання тощо. Поряд з цим, надаються послуги у сфері державної реєстрації нерухомості (державна реєстрація права власності на нерухоме майно, державна реєстрація речового права, похідного від права власності), бізнесу (послуги державної реєстрації щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), видача витягів та іншої інформації з Державного земельного кадастру, послуги у сфері реєстрації громадських формувань, надання інформації з державних реєстрів (витяги з ЄДР, надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно) та багато інших.

Всього, згідно зі штатним розписом, роботу Центру забезпечують 5 працівників: начальник, державний реєстратор, 2 адміністратори, спеціаліст І-ї категорії.

Центр надання адміністративних послуг Мліївської сільської ради знаходиться за адресою: с. Старосілля, вул. Грушевського, 2.

Працівники Центру також працюють за адресою: с. Мліїв, вул. Данила Кушніра, 78 (колишній будинок побуту).