A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мліївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Комісія захисту прав дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

 

         18 серпня 2023 року відбулося  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини  під керівництвом сільського голови, голови комісії Василя МИКИТЕНКА.

      У засіданні брали участь члени комісії, працівники служби соціального захисту та охорони здоров’я.

На засіданні комісії розглядались питання:

  1. Про неналежне виконання батьківських обов’язків родиною ***.

  2. Інші.

       Члени  комісії  брали активну участь у обговоренні, висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо. 

      Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення,  згідно чинного законодавства та з метою захисту прав й інтересів дітей.Засідання комісії захисту прав дітей

    

      На черговому засіданні  комісії захисту прав дітей, яке відбулася 20. 06. 2023р. були розглянуті  такі питання:

 

- розгляд заяви на вчинення правочину щодо нерухомого майна, а саме: надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки від імені малолітніх дітей.

- розгляд заяви на надання дозволу на вчинення правочину щодо не рухомого майна на укладання договору купівлі – продаж земельної ділянки право користування яким має малолітня дитина.

     За результатами комісією захисту прав дітей були прийняті відповідні рішення, надано доручення службі у справах дітей тримати на контролі виконання даних питань з метою повного та всебічного виконання рішень щодо захисту прав й законних інтересів дітей.

   

    ЗАСІДАННЯ  КОМІСІЇ  З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Під час  засідання  комісії захисту прав дітей 25.04.2023р. були розглянуті питання:

- про надання дозволу на прийняття в дар малолітньому синові ***  та підписання договору дарування житлового будинку  і земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва й обслуговування будинку в інтересах малолітнього ***;

- про надання дозволу на прийняття в дар малолітній донці *** та підписання договору дарування житлового будинку і земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва й обслуговування будинку в інтересах малолітньої доньки ***;

- звіт про проведення профілактичних рейдів протягом другого кварталу 2023

року.

     За результатами засідання комісією прийняті компетентні й виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Засідання комісії із захисту прав дитини 

14 березня 2023 р. під головуванням голови комісії Василя Микитенка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія розглянула 3 питання, що стосувалися:

- надання висновку органу опіки і піклування про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дітей у родині ***;

- питання сімейного виховання та всебічний розвиток дітей у родинах *** Мліївської громади;

- можливість створення патронатної та прийомної сімей у громаді.  

        Питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені службою у справах дітей Мліївської сільської ради. З кожного питання були з’ясовані факти і обставини, на основі яких члени комісії ухвалили конструктивні рішення в інтересах дітей.

                     

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

       14 лютого 2023 року під головуванням  сільського голови Василя МИКИТЕНКА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.   На порядок денний винесено 5 питань, а саме:

1.Про затвердження  плану роботи Служби у справах дітей Мліївської сільської   ради на 2023 рік.

2.Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування,  ***, *** року народження.

3.Про затвердження плану роботи комісії  з питань захисту прав дитини на 2023 рік.

4.Про перегляд та коригування індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилася у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на ***, *** р.н. та ***, ***р.н.

    У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції щодо відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення, які взяті на контроль до їх повного виконання.

 

Засідання комісії захисту прав дітей

      Члени комісії з питань захисту прав дитини під час засідання, яке відбулося 20 грудня 2022року, розглянули та прийняли рішення з наступних питань:

-розгляд заяви одного з батьків  щодо встановлення місця, днів, годин побачень  з малолітньою донькою;

-розгляд питання про зняття з первинного обліку служби у справах дітей в зв’язку з досягненням повноліття;

-розгляд заяви щодо постановки підопічного на квартирний облік за місцем його походження.

        За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.    

 

 

      Засідання комісії захисту прав дітей

21 жовтня 2022 року під головуванням  голови Мліївської сільської ради Василя Микитенка  проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд порядку денного було винесено питання, що стосуються виконання батьками обов’язків щодо малолітніх дітей, притягнення до адміністративної відповідальності, відповідно до ст. 184 КУпАП за неналежне їх виконання.

      У ході роботи комісії були з’ясовані факти і обставини проживання малолітніх, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.

 

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

07.09.2022 року року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Всі питання порядку денного були ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей Мліївської сільської ради.

     Зокрема, розглянули питання про  встановлення опіки над малолітнім та призначення опікуна; затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування і взяття під соціальний супровід сім’ї. Інформували по кожному із питань начальник служби у справах дітей Мліївської сільської  ради Надія Зінченко та спеціаліст служби у справах дітей Катерина Гончаренко.

    У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку і вносили свої пропозиції щодо відповідних рішень.

    З’ясовано факти й обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.


Засідання комісії з питань захисту прав дитини

05.08.2022  року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав  дитини. На повістку денну виносилося питання про вчинення правочину  щодо нерухомого майна, житла, право на власності на яке, або право користування яким мають неповнолітні діти. Дане  питання порядку денного було ретельно вивчене службою у справах дітей Мліївської сільської  ради.

      У ході засідання  заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовано факти і обставини по даному питанню, прийняті конструктивні рішення в інтересах дитини та взяті на контроль до їх повного виконання.

   З метою здійснення соціально-правового захисту та забезпечення реалізації законних  прав та інтересів дітей, 26.07.2022 року  під головуванням сільського  голови Василя Микитенка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

   На засіданні комісії розглядалось питання про доцільність встановлення періодичних побачень, днів, годин, зустрічей з малолітньою донькою. Дане питання детально вивчене  працівниками служби у справах дітей.

За результатами роботи комісії вирішено визначити порядок участі  батька та матері у вихованні малолітньої доньки до рішення суду.

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

21.06. 2022 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На комісію було винесено два питання, зокрема:

- про припинення соціального супроводу сімей, які перебували у складних життєвих обставинах;

- розгляд питання про доцільність позбавлення батьківських прав матері по причині невиконання нею батьківських обов’язків  стосовно малолітнього сина.

Питання детально вивчені  працівниками служби у справах дітей. Зокрема члени комісії обговорювали питання про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері відносно малолітньої дитини.         

      За результатами роботи комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Дані чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.    

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

     12 травня 2022 року Мліївський сільський  голова Василь Микитенко провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Мліївської сільської ради. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.  Було розглянуто питання про тимчасове влаштування неповнолітнього, який залишився без батьківського піклування, в сім’ю родичів.  

            У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні та  висловлювали власну думку. Прийняті конструктивні рішення в інтересах дитини, які взяті на контроль до їх повного виконання.


Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Другого травня 2022 року  під головуванням сільського  голови Василя Микитенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, що діє при виконавчому комітеті Мліївської сільської ради, працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

     На засідання комісії було винесено одне  питання, яке попередньо детально опрацювали фахівці служби у справах дітей, зокрема про зняття дитини-сироти  з первинного обліку дітей-сиріт , дітей , позбавлених батьківського піклування, в зв’язку з усиновленням.

     За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

15.04.2022 року під головуванням сільського  голови Василя Микитенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

      З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто три питання: про зняття із соціального супроводу сім’ї у зв’язку з виїздом за кордон; розглянуто заяву про повернення неповнолітньої додому, родина  яка опинилася в складних життєвих обставинах, а донька була тимчасово влаштована в сім’ю знайомої; розглянуто заяву батька про зміну прізвища його неповнолітньої доньки, яка була записана із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України,  на прізвище батька. Усі питання попередньо були детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей Мліївської сільської ради.

       За результатами засідання були прийняті компетентні рішення.

 

Засідання комісії захисту прав  дітей

       Під час  засідання 28.03.2022р. комісії захисту прав дітей було розглянуто питання про  зняття з обліку дітей, які перебували в складних життєвих обставинах  у зв’язку зі зміною місця проживання й взяття на облік за новим місцем проживання.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Засідання комісії захисту прав  дітей

       04.03.2022 р. на засіданні комісії захисту прав дітей розглядалося питання про тимчасове влаштувати дітей, які опинилася в складних життєвих обставинах в сім’ю родичів.

   За результатами засідання комісією прийняті виважені  рішення, відповідно до чинного законодавства України, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Засідання комісії захисту прав дітей

    На черговому засіданні  комісії захисту прав дітей, яке відбулася 09. 02. 2022р. було розглянуто заяви про направлення  малолітніх дітей  в КЗ «Черкаський спеціалізований  Будинку дитини» Черкаської обласної ради в зв’язку з складними життєвими обставинами та складним матеріальним становищем сім’ї терміном на 6 місяців, а також була розглянута заява  про направлення  малолітньої дитини до КЗ «Черкаський обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради в зв’язку з складними життєвими обставинами та складним матеріальним становищем сім’ї.

За результатами комісією прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

 

Засідання комісії захисту прав дітей

       12.01 2022 р. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей під  головуванням Василя Микитенка. На повістці дня були поставлені питання постановки дітей на облік, які перебувають в СЖО та розглянуті й затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені  рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

 Засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

     При виконавчому комітеті Мліївської сільської ради  систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

    23 грудня під головуванням  голови Мліївської сільської  ради Василя Микитенка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

     Члени комісії розглянули одне питання, щодо взяття на облік дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

      Підсумувавши питання, членами комісії прийняте компетентне та виважене рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дітей.

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

        12 листопада  відбулося засідання комісії з   питань захисту прав дитини.

 Комісія, що діє при виконавчому комітеті   Мліївської сільської  ради, працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

На комісії було розглянуто  чотири  питання, які попередньо детально опрацювали фахівці Служби у справ дітей і соціального захисту.

        Розглядалися питання щодо невиконання матерями обов’язків до малолітніх дітей; недотримання санітарно-гігієнічних та житлово-побутових умов проживання дітей у родинах; взяття під соціальний супровід трьох сімей; звіт про соціальний супровід двох родин; про виконання рішень комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Мліївської сільської ради за вересень  2021 року.

       За результатами засідання комісією прийняті виважені  рішення, відповідно до чинного законодавства України, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Засідання комісії захисту прав дитини

Під головуванням  Мліївського сільського голови 21 жовтня проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто  питання про проведення громадського огляду та заслухали звіт про стан виховання, утримання й розвиток дитини-сироти  П.І.П, який виховується в сім’ї родича П.І.П.

        За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

Засідання  комісії з питань захисту прав дитини 2 вересня 2021

        02.09.2021р.  Службою у справах дітей Мліївської сільської ради було організовано проведення чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини.У засіданні комісії взяли участь її члени  та запрошені.

Комісією розглянуто ряд питань:

  1. Продоцільності повернення малолітніх дітей із КЗ «Черкаського обласного спеціалізованого Будинку дитини» Черкаської обласної ради в родину.
  2. Про оздоровлення дітей пільгових категорій.
  3. Про створення координаційної ради.

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей й взятті на контроль до їх  виконання. Зроблено акцент на виявлення жорстокого поводження з дітьми й захист дітей, які перебувають у СЖО та на необхідність посилення взаємодії суб’єктів соціальної роботи з метою вчасного,  оперативного реагування на випадки потрапляння дітей в складні життєві обставини.

 


                Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини 13 серпня 2021

13 серпня2021р. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, що діє при виконавчому комітеті Мліївської сільської ради, працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.На комісію були винесені питання про доцільність повернення малолітніх дітей із КЗ «Черкаського обласного спеціалізованого Будинку дитини» Черкаської обласної ради в родини.

За результатами засідання комісією прийняті  рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 28 липня 2021 року відбулося  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Мліївської сільської ради під керівництвом Микитенка Василя Вікторовича, голови комісії, Мліївського сільського голови.

      У засіданні брали участь члени комісії, працівники служби соціального захисту та охорони здоров’я.

На засіданні комісії розглядались питання:

  1. Про зняття з первинного обліку дитини, позбавленої батьківських прав, яка перебуває під опікою та в  зв’язку з передачею особової справи до Служби у справах дітей Городищенської ТГ.
  2. Про придбання житлового будинку на неповнолітнього.
  3. Розгляд питання про взяття під соціальний супровід сімей, які потрапили в СЖО.

Інші.

Вищезазначені питання були розглянуті, запрошені учасники заслухані.Члени  комісії  брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення,  згідно чинного законодавства та з метою захисту прав й інтересів дітей.Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

 8 червня 2021року  в приміщенні Мліївської сільської радивідбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на яке також був  запрошений в.о. начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я.Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, комісією було розглянуто п’ять питань,  щодо забезпечення умов оздоровлення дітей різних пільгових категорій, розгляд заяви мами, сім’я якої опинилася у складних життєвих обставинах, затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей : дитини-сироти, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Опрацювавши матеріали та вислухавши виступи запрошених учасників засідання комісії, були прийняті відповідні рішення з урахуванням інтересів дитини.Засідання комісії з питань захисту прав дітей

при Мліївській сільській раді  від 20 травня 2021 року

                 20 травня під керівництвом голови Микитенка Василя Вікторовича  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 5 питань, зокрема: про вирішення питання  невиконання матір’ю своїх обов’язків щодо малолітніх дітей, недотримання санітарно-гігієнічних та житлово - побутових умов для проживання дітей в сім’ї; про продовження соціального супроводу сім’ї; про зняття з первинного обліку дитини в зв’язку з досягненням повноліття; про взяття дитини- сироти на первинний облік; про припинення соціального супроводу сімей, які перебували в СЖО.

     У ході розгляду приймалися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ях, ставлення батьків до виконання їх обов`язків, забезпечення батьками умов для проживання дітей і належного догляду за дітьми. Було заслухано представників сторін заявників та з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей згідно чинного законодавства.

 


    Засідання комісії з питань захисту прав дітей

при Мліївській сільській раді  від 29 квітня 2021 року

 29.04.2021 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання були розглянуті питання про створення патронатної сім’ї та надання статусу дитини-сироти.

      За результатами розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих рішень.


Засідання комісії з питань захисту прав дітей

при Мліївській сільській раді  від 25 березня 2021 року

25 березня 2021 року відбулося  виїздне засідання в с. Будо-Орловецькій комісії з питань захисту прав  дитини при Мліївській сільській раді на чолі з сільським головою Микитенком В.В.

На засіданні комісії розглядалися такі питання:

- затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;

    - розгляд відносин, що склалися в одній із сімей громади.

У ході розгляду питань заслухали працівників служби у справах дітей, членів комісії, людей, небайдужих до життя дітей. По першому питанні одноголосно прийняте рішення щодо затвердження індивідуального плану, а по другому, після вивчення  умов проживання, доходів сім’ї, відносин між членами родини, постало питання про необхідність вчасного та оперативного реагування на випадки потрапляння дітей в складні життєві обставини;  забезпечення батьками належного догляду за дітьми, поліпшення відносин в сім`ї,  батьків до виконання їх батьківських обов`язків та умов проживання. Батькам вказано на цільове використання державних коштів, які виплачуються на утримання дітей, зроблено акцент на своєчасне сплачення платежів, а головне-зосереджено увагу, що, в основному, від батьків залежить мікроклімат сім’ї, добробут, фізичний і моральний стан і щастя їх дітей.

Члени комісії здійснюють свою діяльність з метою створення умов, за яких молоді люди відчуватимуть себе щасливими, люблячими батьками, впевненими в своїх діях і вчинках.                   


Склад комісії з питань захисту прав дітей з метою забезпечення

реалізації прав, свобод та законних інтересів дитини.

 

Микитенко

Василь Вікторович                 - голова Мліївської сільської ради, голова комісії.

 

Зінченко

Надія Олександрівна             - начальник служби у справах дітей Мліївської

                                                   сільської ради, заступник голови комісії

 

Гончаренко

Катерина Павлівна                 - спеціаліст служби у справах дітей

                                                    Мліївської сільської ради, секретар комісії.

 

                               

                                        Члени комісії:

Гладка

Тетяна Вікторівна                   - головний бухгалтер Мліївської сільської ради

 

Бондаренко

Микола Андрійович               - начальник відділу охорони здоров'я та

                                                    соціального захисту населення

Михалковська

Вікторія Вікторівна               - начальник відділу освіти, культури та спорту

 

Пикало

Олександр Васильович         - начальник загального відділу

 

Сівець

Галина Іванівна                      - в.о. головного лікаря, педіатр КНПЦПМСД ім. Симиренків

 

Гребенюк

Наталія Володимирівна       - спеціаліст II- категорії загального відділу

 

Волинець

Владислав Олександрович  -  капітан поліції, поліцейський офіцер громади сектору з

                                                   взаємодії з громадами відділу превенції Черкаського району

                                                   управління поліції, головного управління Національної поліції в

                                                   Черкаській області (за згодою).

Корінна

Альбіна Андріївна                -  старший лейтенант, інспенктор з ювенальної превенції відділу

                                                   превенції Черкаського району  управління поліції, головного

                                                   управління Національної поліції  в Черкаській області (за згодою).

 

 

Секретар сільської ради                                                                 Юлія ГЛАДКА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь