Комунальне підприємство «Старе село» та комунальне підприємство «Побут»

На  території  Мліївської громади  працюють  два  комунальних підприємства: комунальне підприємство «Старе село» та комунальне підприємство «Побут».

КП «Старе село» створено в 2013 році, засновником його на той час була Старосільська сільська рада. Свою роботу підприємство розпочало з надання послуг по обробітку ґрунту-оранці, з часом було придбано сільськогосподарський інвентар – косарки, прес, дискова борона, подрібнювач для гілок.

КП «Побут» створено в 2002 році і діяло тільки на території мікрорайону Садоінституту, починаючи з 2018 року КП «Побут» розширило свої послуги та охопило своєю роботою території с. Мліїв та с.Будо Орловецька.

На балансі КП «Старе село»  знаходиться:

• асенізаторський автомобіль МАЗ;
  • автомобіль ГАЗ - 66;
  • автомобіль ГАЗ -52;
  • комбайн СК -5 «Нива»;
  • трактор МТЗ-80;
  • трактор МТЗ-82;
  • трактор Білорус-320;

На балансі КП «Побут»  знаходиться:

• автомобіль МАЗ-сміттєвоз;
  • автомобіль ГАЗ-66;
  • трактор МТЗ-82;
  • трактор Білорус-320,
  • трактор Т-16.

В КП «Старе село» працюють 15 осіб: директор, бухгалтер, слюсар ремонтник, водії автотранспортних засобів – 4 особи, пожежний рятувальник, робітники з благоустрою – 4 особи, електрозварник, слюсар-електрик, тракторист.

В КП «Побут» працюють 17 осіб: директор, бухгалтер, 2 слюсарі аварійно-відновлювальних робіт (каналізаційні мережі), слюсар аварійно-відновлювальних робіт (водопровідні мережі), 2 трактористи, 5 робітників з благоустрою,  слюсар-електрик та  4 робітники пожежної бригади.

Комунальні підприємства надають послуги фізичним та юридичним особам Мліївської територіальної громади по оранці, дискуванню, пресуванню, косовиці, обмолоту зернових культур, викачуванні нечистот, експлуатації житла, водопостачанню, водовідведенню, вивезенню сміття, прочищання доріг від снігу, прибиранню кладовищ, перебиванню деревини на щепу, благоустрою населених пунктів та протипожежними послугами.

Комунальні підприємства відіграють незамінну роль у забезпеченні комфортного проживання в громаді. Ці люди вкладають багато зусиль у підтримку інфраструктури, що дозволяє нам насолоджуватися комфортним життям. Тому ми повинні цінувати їхню працю і висловлювати подяку за все, що вони роблять для нас.

У Млієві демонтували аварійні опори повітряних ліній зв’язку

До сільської ради звернулися жителі села з проханням демонтувати старі дерев’яні стовпи дротового радіо та телефонного зв’язку, які давно не використовуються та наражають людей на небезпеку.

11:40 28.03.2024

Замовлення послуги асенізаторського автомобіля комунальними підприємствами «Старе село» та «Побут»

До надання сільськогосподарських послуг комунальними підприємствами «Старе село» та «Побут» жителі нашої громади давно звикли, а у 2018 році майже відразу після створення Мліївської територіальної громади було придбано асенізаторський автомобіль МАЗ (з яскравою бочкою на 5м3).  Зараз цей автомобіль знають всі, працюють на ньому два водії – Сидоренко Анатолій Михайлович та Герасименко Іван Сергійович, люди працьовиті та небайдужі. Послуги надаються як  фізичним, так і юридичним особам.

18:10 07.02.2024

Чистота громади – справа спільна для всіх і кожного

Комунальні підприємства «Побут» та «Старе село» надають населенню послуги з вивезення сміття.  Просимо завчасно готувати його для вивозу, а для покращення екологічної ситуації в нашій громаді, сортуйте сміття за такими видами: пластик, скло, побутові відходи.

20:07 31.01.2024