Необхідна допомога з питань застосування РРО/ПРРО? Звертайтесь!

ГУ ДПС у Черкаській області нагадує, що відновлені положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Підставою цьому є Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

09:54 11.08.2023

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

09:52 11.08.2023

Як отримати кошти на утеплення будинків?

З метою підвищення ефективності використання енергії та зменшення впливу будівель на навколишнє середовище Державна установа "Фонд енергоефективності" реалізує програму "Енергодім" в Україні вже з 2019 року, що передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності та з листопада 2022 року програма «ВідновиДІМ», яка націлена на відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок збройної агресії РФ проти України. Важливим кроком у розвитку цієї ініціативи є відновлення прийому заявок на участь у програмі спільно з Міжнародним фінансовим корпусом (IFC) з 14 липня 2023 року.

09:39 11.08.2023

До уваги фізичних осіб – власників земельних паїв!

Починаючи з 2023 року фізичні особи, які мають у власності або в оренді земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання за попередній звітний рік, скорочено - МПЗ.

10:34 10.08.2023

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах

Державна податкова служба України повідомляє, що починаючи з 01.08.2023 суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», лише за п’ять днів зареєстрували в контролюючих органах більше 6 тис. РРО/ПРРО.

08:57 10.08.2023

ПРОФІЛАКТИКА САЛЬМОНЕЛЬОЗУ ТА РОТАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

За даними  сайту Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» за результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції (ГКІ) з 21 по 27 липня (30-й тиждень 2023 року) в області зареєстровано 46 випадків захворювань на ГКІ.

17:13 08.08.2023

ГУ ДПС у Черкаській області: понад 13,5 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів за сім місяців

Платники Черкаської області за cічень-липень 2023 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 13,6 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року до бюджетів спрямовано на 38,2 відс., або на 3,8 млрд грн податків більше.

08:44 08.08.2023

Зі спрощеної системи оподаткування – на єдиний податок третьої групи зі ставкою 5%: про переведення новостворених СГ

Новостворені суб’єкти господарювання, які з дня державної реєстрації обрали спрощену систему з особливостями оподаткування, автоматично будуть переведені на застосування єдиного податку третьої групи зі ставкою в розмірі, визначеному п.п. 2 п. 293.3 ст. 293 ПКУ – тобто на 5 відс. доходу.

09:09 04.08.2023

На Черкащині 57 громадян повернули частину коштів, сплачених за користування іпотечним кредитом

Згідно з положенням Податкового кодексу України  громадяни мають право отримати податкову знижку, за понесеними витратами за користування іпотечним житловим кредитом.

12:40 03.08.2023