Відділ економічного розвитку та інвестицій

Вас вітає відділ економічного розвитку та інвестицій – структурний підрозділ виконавчого комітету Мліївської сільської ради.

Коротко про нас: наш відділ є продовженням відділів бухгалтерського обліку та звітності (облік видатків), фінансового (планування податків та зборів, та їх розподіл) та інших відділів органу місцевого самоврядування. Відділ економічного розвитку збирає всю статистичну, економічну, фінансову та соціальну інформацію в громаді, порівнює з «конкурентами», тенденціями, законодавством та пропонує найбільш оптимальні сценарії для сталого розвитку нашої громади.

У відділі працюють 4 особи:

• начальник відділу: координує роботу відділу, вивчає законодавство, кращі практики розвитку сусідніх громад, організацій, підприємств, установ та надає рекомендації щодо можливих оптимальних сценаріїв задля позитивного (сталого) розвитку громади.

• спеціаліст першої категорії, з покладанням обов’язків енергоменеджера: розробляє та вдосконалює політику ощадного використання енергоресурсів в будівлях комунальних закладів і зовнішнього освітлення; проводить аналіз, оцінку та контроль енергоефективності використання енергоресурсів громади, забезпечує розробку відповідних проєктів та організаційно – методичних документів; здійснює збирання, накопичення, оброблення, проводить відповідний аналіз та загальну оцінку інформації з питань енергоспоживання та енергозбереження; надає рекомендації щодо впровадження проєктів місцевого розвитку з використанням альтернативних джерел енергії.

• спеціаліст 2 категорії, з покладанням обов’язків проєктного менеджера:  здійснює пошук та залучення додаткових коштів до бюджету громади; підготовка та розробка проєктів місцевого розвитку дотаційних джерел фінансування; складання місцевих програм розвитку громади; збір інформації та аналіз соціально – економічної стану в громаді; може проводити практичні навчання з питань впровадження проєктного менеджменту (залучення додаткових коштів) для молоді, мешканців, комунальних закладів та бізнесу громади; організовує та проводить заходи з молоддю, громадськістю, де при спілкуванні виявляються їх потреби та проблеми; тісно співпрацює з громадськими організаціями та ініціативами; впроваджує SMM в соціальних медіа та PR для громади.

• спеціаліст 1 категорії, з покладанням обов’язків ведення контролю регуляторної діяльності органу місцевого самоврядування. Розробка кошторисів проєктів місцевого розвитку; обліковує діловодство відділу; моніторить та аналізує обласні та державні програми розвитку; відстежує та контролює регуляторні акти органу  місцевого самоврядування; створює та оновлює інформаційні довідники.

Разом:

• розробляємо проєкти стратегії розвитку громади, програм соціально-економічного розвитку, інших планувальних документів та подаємо їх на затвердження ради;

• сприяємо залучення інвестицій у економіку громади;

• сприяємо впровадженню основних напрямків з реформування місцевого самоврядування відповідно до концепції децентралізації влади на місцях;

• розробляємо та впроваджуємо сумісні проєкти співробітництва громади з зовнішніми контрагентами;

• проводимо консультації з громадськістю;

• розробляємо та супроводжуємо проєкти місцевого розвитку;

• проводимо аналіз показників економічного та соціального розвитку громади;

• вивчаємо та аналізуємо зовнішні фактори для розвитку громади (поряд з іншими громадами, відносно розміщення та напрямків розвитку області, держави, міжнародної співпраці);

• надаємо рекомендації щодо оптимальних напрямків розвитку громади, базуючись на ресурсах громади та рекомендацій від області та державних органів;

• проводимо інші заходи відповідно до доручень сільського голови.

Що ми можемо зробити вже сьогодні, щоб було забезпечено «завтра»?

Наше сьогодення складне, у кожного є власні переживання, тривоги щодо існування «завтра» і чи взагалі буде існувати «завтра». Та психологи говорять для подолання внутрішніх страхів необхідно пройти наступні етапи емоційного становлення:

12:20 25.04.2024

Тренінгове навчання з розробки багаторічних планів вирішення соціальних проблем проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг» спільно з Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Укр

18-19 березня 2024 року представники відділу економічного розвитку та інвестицій і відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Мліївської сільської ради взяли участь у черговому тренінговому навчанні з розробки багаторічних планів вирішення соціальних проблем проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг» спільно з Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні.

16:09 20.03.2024