Дата: від до Скинути

Електронний кабінет: заява про повернення помилково чи надміру сплачених сум грошових зобов’язань

Платники запитують, як можна надіслати через Електронний кабінет заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені за формою J/F 1302001 разом з копією платіжного документа. Мова, зокрема, й про випадки, якщо помилково та/або надміру сплачені суми грошових зобов’язань та пені виникли за кількома платіжними документами. До якого органу ДПС можна звернутись.

10:53 01.08.2023

Нові довідники податкових пільг

Звертаємо увагу платників! На офіційному вебпорталі Державної податкової служби України оприлюднені нові довідники податкових пільг станом на 21.07.2023:

12:39 27.07.2023

Маєте питання? Звертайтесь до податкової через Комунікаційну платформу

У Головному управлінні ДПС у Черкаській області працює формат співпраці з бізнесом – Комунікаційна податкова платформа. Це – відкритий майданчик для спілкування з лідерами думок, представниками асоціацій, професійних об’єднань, які захищають інтереси платників податків.

12:38 27.07.2023

Створення податкової декларації платника ЄП – ФОП  в Електронному кабінеті: ідентифікатор форми

Створення податкової декларації платника ЄП – ФОП в Електронному кабінеті: ідентифікатор форми

Інформуємо платників про те, за яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається податкова декларація платника ЄП – ФОП та як в Електронному кабінеті створюється така декларація.

12:36 27.07.2023

ДПС України інформує: до уваги фізичних осіб, які мають намір укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального (пенсійного) страхування

Наказом Міністерства фінансів України від 08.02.2023 затверджено Зміни до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Зміни).          Так, з 10 червня 2023 року набрали чинності зміни, внесені абзацом другим підпункту 1 пункту 2, підпунктом 1 пункту 3 Змін, зокрема, надано можливість фізичним особам подавати заяви про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування або про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування не тільки у паперовому, а ще й в електронному вигляді.           Для практичної реалізації зазначених змін розроблено і впроваджено електронну форму Заяви (F1309401), яка доступна в приватній частині Електронного кабінету.

12:35 27.07.2023

Отримати за довіреністю кваліфіковані сертифікати відкритих ключів на посадових осіб. Чи можливо?

Формування та видача кваліфікованого сертифіката відкритого ключа без ідентифікації особи, ідентифікаційні дані якої міститимуться у кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, не допускаються (відповідно до частини першої ст. 22 Закону України від 05 жовтня 2017 року № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» зі змінами та доповненнями).

08:41 27.07.2023

Енергоефективність ОСББ: утеплення багатоквартирних будинків по пакету "А" легкий

Однією з актуальних тем у галузі енергоефективності та житлово-комунальної сфери є підвищення енергоефективності будівель. Особливу увагу приділяється багатоквартирним будинкам, які є найбільшими споживачами енергії. У цьому контексті, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків в ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків) грає важливу роль у впровадженні енергоефективних заходів. У даній статті розглянемо процес подачі заявок у Фонд Енергоефективності для утеплення багатоквартирних будинків по пакету "А" легкий.

17:20 19.07.2023