Дата: від до Скинути

Щоб не допустити блекауту, центральній владі варто зосередитися на фінансуванні і закупівлі обладнання для громад – Слобожан

Парламент досі не проголосував законопроєкт, який дозволяє спрямувати на мобільні котельні, генераторі, оснащення пунктів обігріву та інші нагальні потреби 26 млрд гривень.

17:23 22.11.2022

Команда Фонду держмайна розробила спеціальний інформаційний бюлетень №7 з найближчими приватизаційними аукціонами.

Серед об'єктів, виставлених на торги – майнові комплекси підприємств, групи інвентарних об'єктів, їдальні, склади та інші цікаві інвестиційні пропозиції.

09:02 21.11.2022

У межах інформаційно-комунікаційного порталу «Діти війни» запрацював новий простір - Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

12:08 18.11.2022

Щодо підтримки експортерів

Інформуємо, що 24.03.2022р. ВРУ прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективного функціонування Експертно-Кредитного Агентства» (далі ЕКА), яким розширено сферу підтримки українського експорту. Також, розширено перелік видів діяльності ЕКА та передбачено запровадження державної підтримки експортної діяльності шляхом впровадження відповідних програм.

19:36 09.11.2022

У цьому опалювальному сезоні маємо подбати про економію ресурсів та збереження тепла  – Олександр Слобожан

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан в ефірі 24 каналу розповів про особливості підготовки до опалювального сезону в приватних будинках і багатоповерхівках.

11:07 26.08.2022