Мліївська сільська територіальна громада завдяки плідній співпраці з Фондом Міжнародної Солідарності (Польща) отримала гуманітарну допомогу для забезпечення життєдіяльності нашої громади.

Дата: 04.04.2023 15:17

Це – 2 генератори потужністю 3.8 кВт, загальна вартість яких складає 3440,00 злотих (28827,88 грн). Генератори були передані відділенню Мліївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1 та фельдшерсько-акушерському пункту села Будо-Орловецька.
Фонд Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Висловлюємо вдячність за отриману допомогу та увагу до потреб нашої громади.
Разом до Перемоги!