ОСВІТА, КУЛЬТУРА, СПОРТ

Відділ освіти, культури та спорту є структурним підрозділом Виконавчого комітету Мліївської сільської.

У відділі працює три особи: начальник відділу, провідний спеціаліст та спеціаліст І категорії (спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі).

У підпорядкуванні відділу перебувають заклади освіти: Мліївський ліцей №1, Мліївський ліцей №2 імені Миколи Михайловича Артеменка, Старосільський ліцей, а також заклади дошкільної освіти: Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла садок) "Берізка", Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Пролісок", Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Яблучко", чотири клубних заклади культури, чотири бібліотеки та дитяча школа мистецтв.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Європейською хартією місцевого самоврядування, іншими міжнародними договорами та правовими актами, ратифікованими Верховною Радою України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу» та іншими законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Статутом територіальної громади Мліївської сільської ради, рішеннями Мліївської сільської ради і виконавчого комітету, розпорядженнями Мліївського сільського голови та іншими нормативними актами.

У межах своїх компетенцій Відділ здійснює реалізацію державної політики та політики Мліївської сільської ради в сферах освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Електронна адреса для листування: osvita_mliyiv_otg@ukr.net

Комісією проведено обстеження закладів освіти

29 січня, комісією проведено обстеження закладів освіти (ліцеї №1 та №2). Питання безпеки дітей, а особливо в умовах воєнного стану – це питання №1 і перебуває під особливим контролем. Комісією у складі провідного інспектора ВЗНС Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області, капітана служби цивільного захисту Мілени ГЕРАСИМЧУК, інженера Смілянського МВ УПО в Черкаській області Олега БИБИ,  начальник відділу освіти, культури та спорту виконавчого комітету Мліївської сільської ради Володимира ЯРОВОГО; спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі Світлани ПУСТОВІТ, спеціаліста по цивільному захисту Леоніда СТЕЦЕНКА було проведено верифікацію даних, внесених до паспортів безпеки закладів освіти.

16:17 01.02.2024