ОГОЛОШЕННЯ!

Просимо всіх небайдужих споживачів природного газу пройти анкету – опитування за посиланням https://forms.gle/diXACosqJwoMMntT6

10:07 20.12.2023

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі Захисники і Захисниці України! Вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Служіння в лавах ЗСУ – це величезний подвиг, що не має собі рівних. Українські воїни – це справжні мужні сини та доньки, що стали на захист Батьківщини та дають відсіч російським загарбникам. Демонструють усьому світу, як треба боротися та захищати свою землю.

09:59 06.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку із виходом активного, добре насиченого вологою циклону із півдня, на Черкащині очікується суттєве ускладнення погодних умов.

14:43 24.11.2023