Дізнайтеся, де отримати послуги для аграріїв на Гіді

Займаєтеся сільським господарством та хочете отримати грант на теплицю або інші послуги? Про сервіси для агробізнесу дізнавайтеся на Гіді з державних послуг. За кілька кліків знаходьте інформацію, де отримати послугу та які документи взяти із собою.

11:35 20.11.2023

Державні послуги у сфері ветеринарії — на Гіді

Якщо ви хочете розпочати ветеринарну практику або отримати ліцензію на виробництво ветеринарних препаратів для тварин — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокові інструкції про те, як отримати необхідну послугу у сфері ветеринарії замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

15:32 06.11.2023

Державні послуги для захисників та захисниць України — на Гіді

Робимо все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко та зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави.

11:04 02.10.2023

Послуги для освітян на Гіді з державних послуг

Шукаєте, як зареєструвати інноваційний проєкт, переоформити ліцензію на провадження освітньої діяльності та отримати інші сервіси для освітян? Дізнавайтеся, як оформити послуги, — на Гіді з державних послуг.

11:29 06.09.2023

Державні послуги у сфері сільського господарства — на Гіді

Якщо ви вирощуєте картоплю на продаж і хочете отримати підтримку від держави або закупили сільськогосподарську техніку і претендуєте на компенсацію, переходьте на Гід з державних послуг. Знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Тож більше не доведеться витрачати час на пошук держустанов та годинами самотужки розбиратися. Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг у сфері сільського господарства на Гіді:

09:32 18.08.2023

Послуги у сфері зайнятості на Гіді

Хочете отримати державну підтримку або допомогу в пошуку роботи? Шукайте, де отримати послуги, на Гіді з державних послуг, а не на мапах. На платформі розміщена покрокова інструкція, як отримати допомогу у зв’язку з безробіттям

10:46 12.07.2023

Які послуги у сфері фондових ринків та цінних паперів доступні на Гіді?

Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

10:21 21.06.2023