Щодо підтримки експортерів

Дата: 09.11.2022 19:36

Інформуємо, що 24.03.2022р. ВРУ прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективного функціонування
Експертно-Кредитного Агентства» (далі ЕКА), яким розширено сферу підтримки українського експорту. Також, розширено перелік видів діяльності ЕКА та передбачено запровадження державної підтримки експортної діяльності шляхом впровадження відповідних програм.

Наразі ЕКА здійснюються заходи щодо впровадження нових продуктів та розширення сфер підтримки експорту. Дізнатись більше про можливості, ознайомитись з переліком продуктів ЕКА та отримати іншу корисну інформацію можна на сайті ЕКА (https://www.eca.gov.ua).