Дата: 23.02.2023 16:36

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє:

1. Деокупація Криму неминуча! Жодних сумнівів! Вона може відбутись скоріше ніж очікують.
  2. У кримському питанні весь цивілізований світ на нашому боці. Ми маємо абсолютну міжнародну підтримку.
  3. Започаткована Президентом Зеленським Кримська платформа дає свої плоди, особливо в умовах повномасштабної війни з росією.
  4. Росіяни перетворили Крим у військову базу і погрожують не тільки Україні а й усьому світові. Ми маємо звільнити Крим від окупантів і зробити його знов мирним.
  5. Без вирішення кримського питання сталого миру не буде. Для глобальної безпеки, кримське питання має бути вирішено і Крим має повернутись до України.
  6. Крим є українською територією. Тому будь які російські військові об’єкти в Криму є нашими законними цілями.
  7. Після звільнення Криму, воєнних злочинців, колаборантів та колонізаторів буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Можливо доведеться створювати окреме законодавство по реінтеграції Криму.
  8. Уряд вже готується до реінтеграції Криму після деокупації. Зокрема, створюється кадровий резерв. Насамперед будемо залучати наших ветеранів.
  9. Корінні народи Криму і зокрема кримські татари, будуть справедливо представлені  в державних та місцевих органах влади Криму.
  10. Після деокупації ми маємо швидко відновити екологію півострова, а також культурну спадщину Криму.