Механізм визначення розрахункової суми МПЗ

Для платників податків – фізичних осіб, в яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, введено поняття мінімального податкового зобов’язання. Це визначено Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

08:25 16.08.2023

Порядок і терміни отримання фізособою інформації про відомості з ДРФО про доходи та утримані податки

Інформуємо про те, як та в який термін після подання податковим агентом Розрахунку (зокрема уточнюючого), фізична особа може отримати інформацію про відомості з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

08:20 16.08.2023

До уваги суб’єктів електронного документообігу та розробників програмного забезпечення!

3 метою створення комфортних умов щодо обміну електронними документами з контролюючими органами з використанням Єдиного вікна подання електронної звітності та Електронного кабінету Державна податкова служба України повідомляє про зміну з 08 год. 00 хв. 14 серпня 2023 року кваліфікованих сертифікатів, що використовуються для підписання повідомлень ДПС (квитанцій, інформаційних розсилок тощо) та шифрування повідомлень на ДПС (звітність тощо).

14:51 15.08.2023

Щодо особливостей здійснення розрахунків при продажу товарів в мережі інтернет із використанням служб доставки

У зв’язку з надходженням на адресу ДПС численних запитань щодо особливостей здійснення розрахунків із споживачами при продажу товарів у мережі Інтернет, із використанням послуг експедиторів (логістичних компаній) та кур’єрів (перевізників), надаємо роз’яснення відповідно до тексту договорів на надання послуг з перевезення товарів, які знаходяться на офіційних сайтах зазначених служб доставки у відкритому доступі станом на 09.08.2023.

14:47 15.08.2023

УВАГА!  Ліквідовано центр обслуговування платників  Черкаської державної податкової інспекції  Головного управління ДПС у Черкаській області

УВАГА! Ліквідовано центр обслуговування платників Черкаської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує платників податків про ліквідацію з 10 серпня 2023 року центру обслуговування платників (ЦОП) Черкаської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Черкаській області за адресою: 18003, м.Черкаси,          вул. В’ячеслава Чорновола, 157.

15:18 11.08.2023

Необхідна допомога з питань застосування РРО/ПРРО? Звертайтесь!

ГУ ДПС у Черкаській області нагадує, що відновлені положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Підставою цьому є Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

09:54 11.08.2023

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

09:52 11.08.2023