Дата: від до Скинути

Енергоефективність ОСББ: утеплення багатоквартирних будинків по пакету "А" легкий

Однією з актуальних тем у галузі енергоефективності та житлово-комунальної сфери є підвищення енергоефективності будівель. Особливу увагу приділяється багатоквартирним будинкам, які є найбільшими споживачами енергії. У цьому контексті, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків в ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків) грає важливу роль у впровадженні енергоефективних заходів. У даній статті розглянемо процес подачі заявок у Фонд Енергоефективності для утеплення багатоквартирних будинків по пакету "А" легкий.

17:20 19.07.2023

Щодо енергетичної стійкості громади

У межах проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» 13 липня 2023 року представники Мліївської сільської територіальної громади відвідали захід «Підвищення енергетичної стійкості як базовий рівень енергетичної безпеки України», який відбувся в Києві. Захід був проведений за підтримки Природоохоронної громадської організації «Екоклуб», Всеукраїнської комунікаційної компанії «Прямуємо разом» та інших партнерів.

14:49 14.07.2023

Український союз промисловців підприємців на чолі з Президентом союзу Анатолієм Кінахом, 11 липня 2023 року провели спільне засідання Українсько-молдовської, молдовсько-української ділової ради Київ - Кишинів.

12:18 12.07.2023

Візит народного депутата до Мліївської сільської ТГ  № 3 до діалогу з громадою «Можливості сталого соціально-економічного розвитку нашої громади»

Візит народного депутата до Мліївської сільської ТГ № 3 до діалогу з громадою «Можливості сталого соціально-економічного розвитку нашої громади»

В порядку робочої поїздки, 14 червня, до нашої громади завітав народний депутат 9 скликання по 196 округу (Черкаська область) Андрій Стріхарський. Мета зустрічі – це обговорення проблемних питань, вирішення яких є першочерговими для Мліївської громади.

11:15 16.06.2023

Голови громад готові до зустрічі з Президентом України щодо законопроєкту 5655

Правління Асоціації міст України звернулось до Президента України Володимира Зеленського в зв’язку з його словами про проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності», реєстр. No 5655 від 11.06.2021, на прес-конференції 06.06.23.

15:37 09.06.2023