18 березня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець провів робочу зустріч з представниками громад у Черкаській області.

Дата: 20.03.2024 16:20

Фото без описуЗустріч відбулася у межах робочої поїздки на Черкащину.

Мета заходу – обговорення стану дотримання прав людини в області: прав дітей; внутрішньо переміщених осіб; військовослужбовців; військовополонених; людей, які перебувають у місцях несвободи та інших категорій громадян.

«Я хочу знати що відбувається в області, які є проблеми, як ми можемо вам допомогти, щоб разом створити дієву систему правозахисту в Україні», – наголосив Дмитро Лубінець.

Зокрема, він проаналізував стан дотримання прав людини в Україні, презентував діяльність офісу омбудсмена та проєкти, що ним реалізовуються, а потім проанонсував появу у Черкасах регіонального центру захисту прав людини на чолі із представником уповноваженого з прав людини в Черкаській області Максимом Тептюком. За словами омбудсмана, обов’язки регіонального представника уповноваженого Верховної Ради України будуть такі самі, як і у нього самого.