Міжнародний тиждень здоров’я підлітків проходить в третій тиждень березня і став щорічною подією.

Дата: 22.03.2024 08:39

Головна мета – підвищити значущість здоров’я молодого покоління і залучити якомога більше людей до обговорення проблем здоров’я юнаків та дівчат. Адже від них залежить наше майбутнє. У такий період дітям необхідна моральна підтримка та розуміння, яку вони постійно отримують  з боку вчителів, батьків, медичних працівників, психологів.

Кожного дня в закладах освіти нашої громади Світлана Пустовіт,  спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі, проводить цікаві з прикладами бесіди про шкоду паління, алкоголю, наркотиків, статевого виховання підлітків та ін. Неодноразово були залучені фахові спеціалісти.

Ось кілька порад для батьків щодо збереження та підтримки здоров'я своїх дітей:
учити дітей свідомо ставитись до свого здоров’я, дотримуватися здорового та безпечного способу життя і режиму дня, раціонального харчування, правил гігієни, зацікавленість до спорту і загартувальних процедур, безпечної поведінки та ненасильницької, безконфліктної ситуації.

Хотілося б відзначити, що підлітки хочуть бути самостійними і не терплять, коли надто цікавляться їхнім життям. Тому не потрібно на них тиснути і нав’язувати свою думку. Кращий спосіб – це невимушене спілкування.