Дата: від до Скинути

Де дізнатися про стан розгляду державним реєстратором заяви? Чи можна оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора?

Державна реєстрація прав на нерухомість та їх обтяжень проводиться за заявою заявника шляхом звернення до суб’єкта державної реєстрації прав або нотаріуса.

08:18 27.02.2019

Для забезпечення захисту прав інвесторів

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27.

13:56 21.01.2019

Захисти свої права у сфері державної реєстрації!

Раніше існувала лише одна єдина можливість оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора – це звернутися до суду. Зважаючи на те, що процедура судового розгляду не є безкоштовною, може затягнутися на місяці та може мати інші недоліки.

12:09 17.12.2018

До уваги роботодавців! Про посвідчення інспекторів праці

Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 (далі – Порядок), запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців.

16:43 13.11.2018