Запускаємо освітню програму Export Academy 2023

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

17:55 19.09.2023

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МЛІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Виконавчий комітет Мліївської сільської ради з метою забезпечення тимчасовим житлом  (оренда/ безкоштовне проживання) чи житлом на постійній основі (придбання житла у власність) внутрішньо переміщених осіб, які мігрують до нашої громади з небезпечних районів, а можливо навіть втратили житло і немає куди повертатися та є бажання залишитись проживати, формує в громаді відомості про:

14:52 31.08.2023

ДО УВАГИ

Шановні внутрішньо переміщені особи, що проживають в нашій громаді

14:24 31.08.2023

Шановні мліївчани!

Щиро вітаю вас з Днем села та храмовим святом Успіння Пресвятої Богородиці!

08:31 28.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Мліївської сільської ради оголошує про відкриту вакансію начальника загального відділу.

18:43 25.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ

11 серпня День пам'яті нашого святого Данила Мліївського. Запрошуємо жителів громади, до спільної молитви, на святкове соборне богослужіння, яке відбудеться в храмі Успіння Пресвятої Богородиці (с. Мліїв) о 9.00 год.

08:55 10.08.2023

Прохання до мешканців Мліївської громади пройти анонімне опитування.

Опитування проводиться з метою оцінки потреб у сфері ментального здоров’я та психосоціальної підтримки незалежно від статі, соціально-економічного статусу, місця проживання, які отримали або надавали послугу у сфері психосоціальної підтримки. Під час анкетування НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ персональна інформація.

10:41 09.08.2023