Оголошення

Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мліївської сільської ради» запрошує на роботу психолога (практичного психолога).

17:10 11.10.2023

Вітання з Днем села!

Щорічно в День Покрови Пресвятої Богородиці жителі села Будо-Орловецька відзначають День села. На жаль, вже другий рік, клята війна перекреслила радість традиційних святкувань. Але зараз, як ніколи, ми маємо бути згуртованими та допомагати один одному вистояти і перемогти.

09:34 01.10.2023

Шановні захисники і захисниці України, ветерани!

Щиро вітаю вас зі святом, мужності, честі, доблесті, незламності національного духу! День захисників і захисниць України відзначають в день Покрови Пресвятої Богородиці, яка здавна була заступницею і покровителькою українського козацтва, а тепер і Українського війська.

08:00 01.10.2023

Підтримуй ЗСУ - працюй для перемоги!

Ми хочемо нагадати вам, що акція "Смілива гривня" вже триває! З 4 вересня і до 30 листопада 2023 року маємо чудову можливість підтримати наших військових, які відважно стоять на захисті України.

15:54 20.09.2023

Запускаємо освітню програму Export Academy 2023

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

17:55 19.09.2023