Увага! Оголошується збір непрацюючих Led ламп та непотрібних USB шнурів

Увага! Оголошується збір непрацюючих Led ламп та непотрібних (зламаних, непрацюючих, некомплектних) USB шнурів (підходять також відрізані від мишок, клавіатур і т.д., чим довші - тим краще). Мета: виготовити із даних матеріалів джерела аварійного освітлення (Led лампи малої потужності з живленням від USB, чудово працюють від павербенків) та передати на потреби Захисників України.

08:10 23.02.2023

Податкова соціальна пільга на дітей у 2023 році: хто і коли може скористатися

Із 1 січня 2023 року збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, змінився також і розмір податкової соцпільги (далі – ПСП), який застосовують до заробітної плати працівників під час розрахунку ПДФО. Розмір ПСП із 1 січня 2023 року становить 1342 грн (2684 х 0,5). При цьому протягом року розмір ПСП не змінюється. Граничний дохід для застосування ПСП у 2023 році дорівнює 3760 грн (2684 грн х 1,4).

17:19 17.02.2023

Запрошення взяти участь в online-семінарі "Нові виробничі технології для підвищення продовольчої безпеки", що відбудеться 22 лютого 2023 року.

Семінар відбудеться в online-форматі (Zoom). Участь безкоштовна. Попередня реєстрація участі є обов’язковою та здійснюється за посиланням - https://forms.gle/DpU392GUeCSST6QG6 На вказаний під час реєстрації e-mail ми надішлемо дані для підключення до заходу. Запрошуємо до участі!

16:39 16.02.2023

Оголошення про Громадський бюджет

З 1 лютого 2023 року Мліївська сільська територіальна громада оголошує про початок конкурсу проєктів в рамках Громадського бюджету. Щоб стати учасником конкурсу потрібно подати проєкт згідно Додатку 1 до Положення про Громадський бюджет та зібрати 10 підписів від мешканців громади, які готові підтримати проєкт. Подати заявку на конкурс може будь-яка особа, яка досягла 18-річного віку.

15:08 07.02.2023