Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі Захисники і Захисниці України! Вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 09:59

Фото без описуСлужіння в лавах ЗСУ – це величезний подвиг, що не має собі рівних. Українські воїни – це справжні мужні сини та доньки, що стали на захист Батьківщини та дають відсіч російським загарбникам. Демонструють усьому світу, як треба боротися та захищати свою землю.

Ви даруєте мир та безпеку громадянам. Ви – спокій наших домівок. Ви – наше світло у темні часи. Ви – наша надія. Дякуємо за захист, дякуємо за подвиг...

Дякуємо за те, що робите можливим неможливе!

Зі святом, наші Герої. З Днем Збройних Сил України! Повертайтеся живі, повертайтеся з Перемогою! Вічна пам’ять усім, хто поклав своє життя за незалежність України!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!