Городищенська районна філія Черкаського обласного Центру зайнятості

Як отримати ваучер на навчання? Покрокова інструкція

Донецька обласна служба зайнятості пропонує громадянам, які не зареєстровані як безробітні, отримати ваучер на навчання. Цей документ дає право безкоштовно здобути нову професію чи підвищити існуючу кваліфікацію.

09:22 15.05.2023

Грант для ветеранів

З 10 квітня 2023 року почала діяти нова урядова програма "Грант для ветеранів" https://is.gd/jxqZ7j , завдяки якій учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або їх подружжя можуть отримати на створення або розвиток власної справи до 1 млн. грн.

09:13 15.05.2023

Шановні роботодавці!

Звертаємо вашу увагу, що дозвіл на застосування праці іноземців або осіб без громадянства скасовується у разі несплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за особу, на застосування праці якої отримано такий дозвіл http://surl.li/gqome

09:04 15.05.2023

Нові бізнес-можливості для українських ветеранів:

Уряд розширює грантову програму єРоботаВідтепер учасники та учасниці бойових дій, а також їхні дружини або чоловіки, можуть подати заявку та отримати гранти від держави на старт чи розвиток власної справи

12:19 26.04.2023

Навчання за ваучером

На сьогодні до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженого Постановою  КМУ від 20.03.2013 №207 (далі - Порядок) внесено зміни.

12:18 26.04.2023