Моніторинг реєстраційних дій

Контроль у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу здійснюється Міністерством юстиції України, у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у реєстрах з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації.

10:57 28.10.2019

Декларація

15:21 22.10.2019

Оскарження рішень, дій або бездіяльності державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації

Для розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації при Міністерстві юстиції України та його територіальних органах утворені постійно діючі комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (далі - комісії). Положення та склад комісій затверджуються Міністерством юстиції України або відповідним територіальним органом.

16:36 21.10.2019

Адміністративна відповідальність у сфері державної реєстрації

З метою реалізації програми правової освіти населення, просимо розмістити на офіційних сайтах сільських, селищних та міських рад та в місцях прийому громадян інформацію на тему: «Адміністративна відповідальність у сфері державної реєстрації».

15:14 20.09.2019

З метою реалізації програми правової освіти населення, просимо розмістити на офіційних сайтах сільських, селищних, міських рад Черкаської області та в місцях прийому громадян інформацію на тему: «Звернення до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації – дієвий механізм захисту прав».

10:39 16.09.2019

О.Слобожан: Місцеві вибори недоцільно проводити до завершення реформи місцевого самоврядування

25 липня Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у дискусії в Українському кризовому медіа-центрі, присвяченій питанням: можливість дострокових місцевих виборів, необхідні законодавчі зміни для місцевого самоврядування та доля децентралізації.

11:07 31.07.2019

Право на оскарження

З метою реалізації програми правової освіти населення,  просимо розмістити на офіційних сайтах сільських, селищних, міських рад Черкаської області та в місцях прийому громадян інформацію на тему: «Право на оскарження».

08:09 19.07.2019

Залучення молоді до управління громадою

У Мліївській об’єднаній територіальній громаді було проведено комплекс  заходів щодо "Залучення молоді до управління громадою". Для нас важливо, яка саме модель молодіжної роботи є на місцевому рівні, особливо в умовах децентралізації. На цих заходах  були присутні учні 9, 10 та 11 класів всіх шкіл громади.

15:05 03.05.2019