ТОВ «Черкасиенергозбут» повідомляє!

Дата: 06.05.2024 22:17

Фото без описуТОВ «Черкасиенергозбут» (далі – «Товариство») повідомляє:

з 01 травня 2024 р. адресну доставку розрахункових рахунків за використану електричну енергію побутовим споживачам по населеним пунктам Мліївської громади буде здійснювати АТ «Укрпошта».

Також, в разі виявлення побутовими споживачами невідповідностей щодо фактичної адреси споживача, зазначеної в рахунку, Товариство просить звертатися  до Городищенського центру обслуговування споживачів для проведення відповідної звірки за тел.: (04734)2-56-10, (067)510-54-29 або за адресою: м. Городище, вул. Маресьєва, 2а-1 (район залізничного  вокзалу біля магазину «Діаніс»).

Додатково, Товариство нагадує про можливість кожному споживачу зареєструватися в особистому кабінеті побутового споживача на офіційному сайті Товариства: http://energozbut.ck.ua та відправити заявку щодо отримання рахунку за електроенергію на власну електронну пошту