Сезонна алергія

Дата: 01.05.2024 19:41

Фото без описуВесна приносить не лише квіти та тепло, а й сезонну алергію, відому також як поліноз. Ті, хто знають про свою алергію, за рекомендацією лікаря мають нагоду заздалегідь приймати профілактичні ліки. Однак, навіть з такою підготовкою, найменші ознаки алергії вимагають пильної уваги. Для деяких людей це означає ризик розвитку бронхіальної астми.

При перших проявах алергії звертайтесь за консультацією до КНП «ЦПМСД ім. родини Симиренків» Мліївської сільської ради – до сімейного лікаря або до лікаря-педіатра. Можливо, вам треба пройти обстеження, зробити тести на різні алергічні реакції. Якщо ви вже знаєте про свою важку алергію, тримайте при собі аптечку з ліками, які рекомендував лікар-алерголог. Нехай весна приносить не лише квіти, але й здоров'я та затишок у ваші домівки.