Дата: 10.04.2024 08:35

З 1 квітня 2024 року ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа.

Вартість оформлення паспорт громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів (терміновий) з 01.04.2024 – 1598 грн. (992 грн – адміністративний збір та 606 грн. – вартість бланка).

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів з 01.04.2024 - 958 грн. (352 грн – вартість адміністративний збір та 606 грн – вартість бланка).

Громадяни, які оплатили вартість до 30.03.2024 і здійснюватимуть оформлення адміністративної послуги з 01.04.2024, мають здійснити відповідну доплату на суму збільшення вартості адміністративної послуги.

Вартість оформлення ІD-картки залишається без змін