Дата: 03.04.2024 15:22

Фото без описуМедичні працівники КНП «ЦПМСД ім. родини Симиренків» Мліївської сільської ради готові надати первинну психологічну допомогу, якщо ви відчуваєте ознаки тривожності та депресії. Ця тема традиційно не дуже популярна в нашій країні, але ми рекомендуємо не соромитись, відкинути недовіру і звертатися за допомогою та порадою.

Вигорання на роботі, супроводжуване тривожністю та депресією, стає все більш поширеним явищем у сучасному світі. Постійний стрес, високий темп роботи та вимоги до результатів можуть призвести до відчуття виснаження і втрати інтересу до своєї професії, почуття незадоволеності та втрати особистої ідентичності. Стан війни, в якому знаходиться наша держава, поглиблює стан стресу та посилює симптоми тривожності та депресії.

«Вигорання» – це не медичний діагноз, а сукупність факторів, які ведуть до зниження якості життя.

Для запобігання вигоранню на роботі та його наслідкам необхідно звертати увагу на психологічний комфорт, регулярно надавати можливість собі відпочивати та розвивати навички ефективного управління стресом. Також важливо створювати сприятливу атмосферу в колективі та підтримувати взаємодію між співробітниками. Лише таким чином можна зберегти психологічне здоров'я в умовах війни.

Будьте здорові і бережіть себе