Порядок проведення платежів Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного часу

Дата: 18.03.2024 15:31

Фото без описуПостановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 590 затверджено ПОРЯДОК виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану.

Протягом дії воєнного стану,  постановами Кабінету Міністрів України було затверджено ряд змін до вказаного Порядку, зокрема щодо виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, але зокрема зміни до постанови № 590 забезпечать:

- соціальну підтримку громадян в умовах війни;

- надання безперебійної медичної допомоги закладами охорони здоров’я;

- оплату послуг з оздоровлення і відпочинку дітей;

- надання підтримки внутрішньо переміщеним особам;

- своєчасність реалізації проектів та програм за кошти інших держав;

- надання фінансової державної підтримки Фондом розвитку підприємництва;

- фінансування заходів з благоустрою населених пунктів;

- безперервну роботу, захист та розвиток об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, національних електронних інформаційних ресурсів та державних інформаційно-комунікаційних систем;

- утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж тепло-, водо-, електро-, газопостачання та водовідведення та їх технічне обслуговування;

- проведення робіт із збереження пам’яток культурної спадщини та пам’яток архітектури та інші видатки.