Ми маємо перемогти і це – питання виживання

Дата: 13.03.2024 15:30

Фото без описуМи маємо перемогти і це – питання виживання

Сьогодні є лише один фронт. І це - військовий

Тому служба зайнятості сприяє набору військовослужбовців до лав української армії. Зокрема, на засадах рекрутингу

На Черкащині триває конкурсний відбір до Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють» .

Це воєнізований підрозділ поліції нового зразка.

Про це розповів начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області, полковник поліції Іван Давиденко та голова первинної профспілкової організації ГУНП в Черкаській області Валерій Недопас під час сьогоднішньої онлайн-зустрічі з керівним складом та профільними фахівцями обласної служби зайнятості.

Національна поліція пропонує:

достойну зарплату

додаткові виплати залежно від умов служби

безоплатну меддопомогу і санаторно-курортне лікування

можливість здобути освіту у відомчих вишах під час служби безплатно або пільгово;

право на отримання житла коштом держави,

грошову компенсацію за винайм житла;

пільги після отримання статусу учасника бойових дій.

Забезпечується високоякісна підготовка, постійні тренування і вже потім - участь в спецопераціях.

Кандидатами у лави підрозділу можуть стати як дійсні працівники поліції, так і громадяни серед цивільного населення.

До речі, хто вступає до лав штурмової бригади Нацполіції «Лють» і має вищу освіту – тим відразу присвоюють первинні офіцерські звання.

Нашим бійцям є чим здивувати окупантів

Чекають вмотивованих громадян, які готові продемонструвати свою «лють» у боротьбі з окупантами, аби назавжди вигнати їх з нашої землі

Долучитися до бригади можна через подання заявки онлайн на сайті Національної поліції України https://nabir.np.gov.ua або звернутися до управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області.

Контактні телефони сектору організації відбору:

067 559 85 26,

067 554 66 93.

Черкаський обласний центр зайнятості

Черкаська обласна державна адміністраціяЧеркаська районна державна адміністрація

Черкаська міська рада

Профспілка Поліцейських Черкащини