Інформація до відома для батьків новонароджених дітей

Дата: 12.03.2024 16:17

У зв'язку зі змінами у законодавстві продовжено термін можливості отримання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до 31 грудня 2024 року.

Розмір такої компенсації у 2024 році становить 7 689 грн.

Право на отримання грошової компенсації мають громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, які в установленому законодавством чи міжнародними договорами України в’їхали в Україну, особи, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, які разом з дитиною на законних підставах проживають на території України, є її батьками, патронатними вихователями, прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами (якщо батьки відмовилися від новонародженої дитини в пологовому будинку (відділенні), перинатальному, неонатальному центрі) і забезпечують створення належних умов для догляду за нею та її виховання.

Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.