Інвентаризація земель

Дата: 07.03.2024 17:15

Інвентаризація земель – це визначення кількості земель, їх характеристик, меж, площ, з метою прийняття рішень про використання цих земель чи передачу їх у власність чи користування. Також, це ефективний механізм контролю  територіальної громади за використанням земельного фонду. На даний час проведена інвентаризації земель під лісовими насадженнями, які не перебувають у користуванні, в межах населених пунктів  в  с. Мліїв  - 21 ділянка, загальною  площею 35,4869 га.,  с. Старосілля – площа 23,4382 га.  - 22 ділянки; на завершальній стадії виготовлення технічної документації  по с. Будо-Орловецька.

Після розгляду та затвердження технічної документації на сесії сільської ради буде проведена реєстрація земельних ділянок у комунальну власність. Проводяться роботи щодо інвентаризації земель під лісовими насадженнями за межами населених пунктів. На сесії сільської ради 06.03.2024 року прийняте рішення щодо інвентаризації земель під кладовищами, адже із 12 кладовищ які є на території громади лише на одне в селі Старосілля розроблений проект відведення та визначені межі.