Надання соціальних послуг від КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Мліївської сільської ради

Дата: 09.02.2024 14:30

Одним із напрямків діяльності КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Мліївської сільської ради є надання соціальних послуг.

У закладі працює фахівець із соціальної роботи, до  обов'язків якого входить  виявлення в нашій громаді осіб або сімей, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки.

До фахівця із соціальної роботи жителі громади можуть звертатися за допомогою та консультацією з таких питань:

-  надання консультацій громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах;

- організація своєчасної допомоги у вирішенні складних життєвих обставин (одинокі матері/батьки, особи з інвалідністю, тимчасово не працюючі; особи, що звільнені з місць позбавлення волі, внутрішньо переміщені особи);

- надання соціальних послуг: соціальна профілактика, консультування, інформування, соціальний супровід сім’ям із дітьми, які потребують захисту їх прав (діти-сироти, діти з особливими потребами; діти, що постраждали від торгівлі людьми чи насильства), а також сім’ям, де батьки неналежно виконують свої обов’язки.

Фахівець із соціальної роботи здійснює та документує оцінку потреб  особи/сім’ї з ознаками складних життєвих обставин у соціальних послугах та соціальній допомозі, про що складає відповідний документ: акт оцінки потреб сім’ї/особи.

Звертайтеся, будь ласка, за телефоном 096-416-88-34 Людмила Миколаївна.