До уваги учнів та батьків!

Дата: 08.02.2024 23:09

Станом на сьогодні областю поширюється вірус грипу та ГРВІ, що призвело до масової захворюваності як серед дітей, так і серед дорослого населення. За даними моніторингу за останній тиждень по області виявлено загальний зріст захворюваності на 35%, зокрема серед дітей зростання становить 52,5%, а серед дорослих – 10,5%.

За результатами проведеного моніторингу по закладах освіти громади поріг захворюваності перевищив 20 %. Керуючись наказом Управління освіти і науки Черкаської ОДА від 5 лютого № 3384/01, у якому зазначається, що вразі відсутності більше 20 % від загальної кількості учнів, вирішити питання щодо призупинення або переведення на інші форми навчання закладів.

Внаслідок зростання захворюваності на грип та ГРВІ, керівниками закладів освіти прийнято рішення розпочати канікули у Мліївському ліцеї №1 та Мліївському ліцеї №2 ім. М.М.Артеменка з 12 лютого 2024 року.

Садочки громади залишаються функціонувати в звичайному режимі, однак буде посилено контроль за дітьми, яких приводять у заклад освіти. Закликаємо батьків не водити дітей із симптомами хвороби до дитячих садків.