Відділ містобудування, земельних відносин, комунальної власності, ЖКГ інформує

Дата: 05.02.2024 15:08

Фото без описуСтан автомобільних шляхів є одним із факторів які впливають на логістичні процеси в територіальній громаді.

На території Мліївської громади є дороги чотирьох категорій:

• дороги територіального значення. Така дорога у нас одна протяжністю 14 км. Її початок  від межі Городищенської громади і до межі Білозірської громади (Ірдиньський переїзд), дана дорога підпорядкована службі автомобільних доріг у Черкаській області;

• дороги обласного значення, які перебувають на балансі департаменту будівництва Черкаської обласної адміністрації. Це наступні дороги нашої громади:

• дорога Городище Будо-Орловецька  – 13,5  км;

• дорога Старосілля – Мліїв  (від круга по вул. Садова, вул. Галина, вул. Н. Загребелля, вул. Гараня до повороту на Ірдинь) – 10,3 км;

• дорога від другого повороту на Ірдинь через хімсклад до дороги територіального значення в сторону Ірдиня –  1,2 км;

• дорога Старосілля – Драбівка  (від Веминої ями до межі Набутівської громади (кінець урочища Драбівщина)) – 5,1 км;

• Мліїв – Старосілля – Закревки (від першого повороту на Ірдинь на Старосілля по вул. Грушевського до межі Мошенської громади (урочище Смалина)) – 14,3 км;

• дороги загального користування (дороги які перебували на балансі бувшого Городищенського райавтодору). Станом на сьогодні вони не мають балансоутримувача, тому Виконавчий комітет сільської ради вживає заходів щоб вони хоч якось утримувались. Це такі дороги:

• від поворота на сад.станцію до вул. Лісної  2,7 км;

• від повороту на Храпалів Хутір і права сторона вул. Буркута  1,6 км;

• від повороту на вул. Ожину до Цегельного заводу – 2,5 км;

• від повороту на Хутір Скіття і права сторона вул. Скіття  – 1,5 км;

• від повороту біля Арарату повністю Хутір Руденків – 6,4 км;

• дороги комунальної власності Мліївської сільської ради загальною протяжністю 88,1 км. (з них доріг із твердим покриттям  47,2 км.),  утримання та обслуговування яких проводиться за кошти місцевого бюджету.

У 2023 році за результатами тендерних закупівель на виконання робіт по ремонту доріг комунальної власності відремонтовано 2750 кв. метрів доріг на загальну суму 3654320 грн. У селі Мліїв по вулицям: Артеменка, Симиренка (частково), Низька (частково), Яхнів Хутір, Ожина, Шевченка. В селі Старосілля по вулицям: Набережна, Київська (частково), Вишнева, Механізаторів, Кооперативна, Садова (частково).

У 2024 році плануємо продовжити заходи щодо утримання автомобільних доріг комунальної власності. Також клопотали перед відповідними структурами Черкаської ОДА про необхідність ремонтних робіт на дорогах територіального та обласного значення.