До відома суб'єктів господарювання - юридичних осіб!

Дата: 30.01.2024 18:16

Фото без описуЗгідно з підпунктом 266.7.5 Податкового кодексу України в термін до 20 лютого 2024 року платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку на нерухоме майно станом на 1 січня звітного року і не пізніше 20 лютого подають до контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію на нерухоме майно за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Інформуємо, що рішення Мліївської сільської ради від 10.07.2020 року №34-1/VII "Про встановлення місцевих податків і зборів" є чинним, зміни до нього не вносились, ставки (% до розміру мінімальної заробітної плати за 1 кв.м) податку на нерухоме майно є актуальними і змін не зазнавали.

За посиланням "файл PDF" є можливість завантажити скановану копію рішення з додатками, або самостійно ознайомитись з електронною версією на офіційному сайті у розділі архів документів.