Дата: 24.11.2023 14:43

У зв’язку із виходом активного, добре насиченого вологою циклону із півдня, на Черкащині очікується суттєве ускладнення погодних умов.

26 листопада та вночі 27 листопада – сильний сніг (приріст снігового покриву 20-30 см, місцями – 40-50 см), хуртовини, снігові замети. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 17-22 м/с, місцями – пориви вітру 25 м/с.

Вдень  27 листопада – зменшення інтенсивності снігу, послаблення вітру та зниження температури до 6-8 градусів морозу.

Такі надзвичайно складні погодні умови призведуть до порушення та припинення руху транспорту на всіх дорогах і вулицях, ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств.