Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» створена спеціально для того, щоб кожен знайшов психологічну допомогу тоді й там, коли вона потрібна.

Дата: 16.10.2023 15:13

Фото без опису Щоб підтримати інших, підтримаймо себе. Нехай кожен наш день буде днем ментального здоров’я. Психологічна безпека цілої країни починається з кожного з нас.

#worldmentalhealthday #flgsummit2023 #howareyou

Понад півтора року українці живуть в умовах щоденного стресу: багато болю, багато втрат. Та хоч би які випробування нам випадали, ми проходимо їх гідно та плекаємо в них нашу стійкість. Адже розуміємо, що правда на нашому боці й ми маємо перемогти зло. І це ми можемо зробити лише разом.

Війна та її наслідки дуже важкий тягар, який під силу не кожному. Ніхто в цих умовах не має лишатися наодинці зі своїм тягарем. Не можна дати йому зламати себе, а отже, не можна мовчати, коли бракує сил. Просіть про допомогу. Пропонуйте допомогу. Ми мусимо жити, тож мусимо говорити одне з одним. Скільки людей, стільки й думок. А ще настроїв, емоцій та почуттів. Говорити про них потрібно і важливо.

Комунікаційна кампанія Ти як? є одним із ключових «пазлів» Всеукраїнської програми ментального здоров'я, яка впроваджується в Україні за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

Дізнавайтесь більше про Всеукраїнську програму ментального здоров’я та як плекати власну стійкість можна тут -

#тияк

Олена Зеленська