Наша громада стала учасником у проєкті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг»

Дата: 13.09.2023 16:06

Фото без описуЗавершено відбір громад для подальшої участі у Проєкті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг».

Загалом Представництво Фонду міжнародної солідарності отримало 20 заявок від представників громад Вінницької, Житомирської та Черкаської областей. 10 заявок було подано із Черкаської області, 5 - Житомирської та 5 - Вінницької областей. Після їх детального розгляду, для участі у проєкті були відібрані 13 територіальних громад:

- Семенівська територіальна громада Житомирської області

- Курненська територіальна громада Житомирської області

- Чигиринська територіальна громада Черкаської області

- Тульчинська територіальна громада Вінницької області

- Білозірська територіальна громада Черкаської області

- Мліївська територіальна громада Черкаської області

- Барська територіальна громада Вінницької області

- Степанецька територіальна громада Черкаської області

- Уманська територіальна громада Черкаської області

- Городницька територіальна громада Житомирської області

- Звягельська територіальна громада Житомирської області

- Козятинська територіальна громада Вінницької області

- Тернівська територіальна громада Черкаської області

Команда Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні щиро дякує усім громадам за виявлений інтерес та якісно заповнені заявки, натомість громадам-учасницям Проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг» бажає наснаги для втілення якісних змін у сфері соціальних послуг!

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program.

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНУ У Facebook