Разом створюємо документальну платформу для розвитку нашої громади

Дата: 17.08.2023 12:51

Фото без опису16 серпня2023 року відбулося чергове засідання робочої групи з формування ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Мліївської сільської територіальної громади.

План просторового розвитку громади дозволить:

Збільшити надходження коштів до бюджету громади, завдяки ефективнішому використанню земельних ресурсів

Створити сприятливі умови для розвитку бізнесу

Зробити громаду привабливішою для інвестицій

Забезпечити кращі умови проживання для мешканців

Учасники засідання заслухали попередній SWOT-аналіз просторового розвитку Мліївської сільської територіальної громади за результатами соціологічного опитування, яке проводить ТОВ «УКР-РРУППРОЕКТ».

У ході засідання були обговорені сильні та слабкі сторони життєдіяльності громади, оцінили можливості та загрози просторового розвитку населених пунктів, адже зазначений документ – це одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що розробляється з метою забезпечення сталого розвитку території.

Наступним етапом в розробці плану просторового розвитку території є формування індикаторів, що будуть формуватися на основі ідей (мрій та побажань) щодо розміщення нових соціальних, інженерних, виробничих, транспортних, туристичних, бізнесових та інших об’єктів. Тобто, треба інформація: конкретне місце (територія) і що ви бачите там. Наприклад: ділянка в Старосілля біля пам’ятник «п’ятисотенницям» – хочемо парк відпочинку з велодоріжкою, тематичною дитячою площадкою та сонячним деревом. Або с.Старосілля (територія колишня лазня), хочемо об’єкт для залучення туристів та зони відпочинку, очистити став біологічними рослинами (створити біоплато) та створити довкола сад-парк з фіторослинами.

Варто зрозуміти, що всі пропозиції мають вагомий внесок при розробці, ми маємо разом передбачити та врахувати всі перспективи розвитку, як мінімум на 10 років вперед.

Пропозиції можна надавати електронною поштою на адресу:  starosillya-oms@ukr.net

Просимо долучатися до розробки  та разом розбудувати сильну та  успішну громаду. Пам’ятайте, щоб бути почутим – потрібно діяти!

Переглянути результати опитувань Мліївська ТГ

SWOT АНАЛІЗ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ МЛІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СОЦІОЛОГІЧНОГО ОПИТУВАННЯ

Відділ економічного розвитку та інвестицій