Розпочинаємо голосування за Громадський бюджет!

Дата: 08.08.2023 16:52

04.08.2023р. відбулось засідання комісії з питань громадського бюджету на якому було прийнято рішення про допущення до голосування наступних проєктів:

Місце реалізації проєкту

Назва проєкту

Автор проєкту

Орієнтовна вартість проєкту, грн.

С. Старосілля

«Створення дитячого спортивно-ігрового  майданчика «Грайлик» на території Старосільського ліцею Мліївської сільської ради»

Вовк Ігор Олександрович

82000,00

С. Старосілля

«Створення сучасного бібліохабу у Старосільському будинку культури та дозвілля»

Співак Анна Валентинівна

83000,00

С. Мліїв

«Оснащення ігрової кімнати для дітей віком від 3-х до16-ти у с. Мліїв на базі КЗ «Центр культури і дозвілля Мліївської сільської ради», вул. Данила Кушніра, 82.

Старосільська сільська ГО  «Родина Старосілля»

С. Мліїв

«Створення дозвілево-ігрового майданчику для дітей та дорослих з дітьми «Дитяче містечко» на території Центру культури та дозвілля Мліївської сільської ради»

Єпіфанова Аніта Олександрівна

81200,00

С. Будо-Орловецька

«Створення зони для відпочинку з дитячим спортивно-ігровим майданчиком неподалік від прибережної території центрального ставу с. Будо-Орловецька»

Гладка Альона Юріївна

С. Будо - Орловецька

«Створення дитячого навчально-ігрового простору для дітей віком від 3-х до 16-ти років в Будо-Орловецькому будинку дозвілля, по вул. Шевченка, 40»

Артеменко Леся Олександрівна

83500,00

Цього року в голосуванні беруть участь 6 проєктів, з яких можуть бути відібрані лише 3: по одному проєкту в кожному селі громади.

Одна особа може проголосувати не більше ніж за 1 проєкт, незалежно від місця розташування. Голосування не може тривати більше 15 робочих днів, тобто планова дата завершення голосування: 29.08.2023р.

На реалізацію громадських проєктів Мліївська сільська територіальна громада передбачила в бюджеті 250,5 тис. гривень.

Долучайтеся до голосування та підтримуйте проекти які вам найбільше сподобалися (для детального ознайомлення з проєктами надаємо їх перелік ).

Нагадаємо, що голосувати за проєкти мають право громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та/або проживають на території Мліївської сільської територіальної громади.

Проголосувати можна онлайн за посиланням: http://surl.li/jwkzb

Проголосувати, також можна у паперовому вигляді в пунктах супроводу:

С. Мліїв – відділення ЦНАПу (перший поверх «будинку побуту» біля Укрпошти)

С. Старосілля – ЦНАП (перший поверх адмінбудівлі – центральний вхід)

С. Будо – Орловецька – адмінбудівля кабінет прийому мешканців села.

Необхідно зазначити, що до комісії був поданий ще один важливий проєкт: «Реконструкція перильного огородження містка через річку Вільшанка в центрі села Мліїв». Розуміємо що даний проєкт є важливим для мешканців с. Мліїв, та нажаль, даний проєкт не може фінансуватися в рамках місцевої Програми  «Громадський Бюджет», оскільки не відноситься до комунальної власності громади. Разом з тим, на підставі даних авторського проєкту був направлений лист до власника містка: Державному агентству водних ресурсів України Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області  про необхідність термінового капітального ремонту зазначеного містка.

Змінимо громаду разом!

PS: Прохання якомога більше поширити інформацію.