Шановні жителі громади!

Дата: 28.07.2023 10:45

У 2023 році Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію.

День Державності відзначається того ж дня, коли вшановують пам'ять Київського князя Володимира Великого та День Хрещення Руси-України. У цьому році відзначається 1035-річчя хрещення Русі.

Цей день покликаний утвердити наш зв'язок з багатьма поколіннями українського народу. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава.

Сьогодні, в умовах війни, ми змушені доводити, що наша державність є непорушною. Ми знаємо правду і будемо її відстоювати!

Українці – незламний, нескорений, вольовий народ, який нікому не вдасться підкорити!

Хай буде мир у кожному домі, хай щасливими будуть дорослі та діти!

З вірою в Перемогу!

Зі святом!

З повагою

сільський голова                                                                                                            Василь МИКИТЕНКО