Засідання робочої групи з доопрацювання та актуалізації Плану реалізації заходів до Стратегії розвитку Мліївської сільської територіальної громади на 2023-2026 роки

Дата: 28.04.2023 12:47

18 квітня 2023 року відбулось засідання робочої групи з доопрацювання та актуалізації Плану реалізації заходів до Стратегії розвитку Мліївської сільської територіальної громади на 2023-2026 роки.

План реалізації стратегії розвитку – це основний документ, який визначає пріоритетні напрямки розвитку громади та включає в себе проєкти місцевого розвитку. Це є своєрідна дорожня карта заходів для покращення нашої громади.

Робоча група прийняла до розгляду 110 проєктів місцевого розвитку до яких долучились представники громади, комунальні установи, організації та підприємства, підприємці. Розглянули та врахували їхні пропозиції, думки, бачення, визначилися з пріоритетними проєктами та включили їх до Плану реалізації заходів.

У  ході засідання присутні внесли кінцеві пропозиції, які були прийняті на  корегування.

Розроблений документ створює бажаний і соціально прийнятний план розвитку громади.

Остаточний варіант документа узгоджений робочою групою, для ознайомлення та обговорення  громадськості, розміщаємо на офіційному сайті Мліївської сільської територіальної громади.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу громаду кращою!