Зі святом Рідне село!

Дата: 27.08.2022 12:43

28 серпня, у день У
спіння Пресвятої Богородиці, Млієву виповнюється 523. Минуло сотні літ… З того часу багато чого змінилося, переродилося, реформувалося та незмінним залишається непоборимий дух працелюбних жителів, які бережуть минуле та закладають фундамент майбутнього.

Вперше ми відзначаємо свято в період війни. Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, а особливо тих що на жаль, поклали свої життя за свободу Батьківщини.

Вічна їм пам’ять та Слава!

Сьогодні на передовій наші захисники-мліївчани боронять рідну Україну, а кожен на місці працює на своєму фронті. Всі разом ми наближаємо ПЕРЕМОГУ! Дорогі мліївчани, попереду у нас багато перемог, які ми зустрінемо  на українській квітучій землі. Вірте в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю.

Бажаю вам здоров’я, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай наше славне село процвітає, щастя та добробут живуть у кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

З повагою

сільський голова                                                                                         Василь Микитенко