Шановні депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Дата: 06.12.2021 16:39

Щиро вітаю із нагоди Дня місцевого самоврядування!

Вам випала висока довіра жителів територіальної громади представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань.

Дякую Вам за турботу та небайдужість, яку ви виявляєте до нашої громади, самовіддану працю, активність у громадському житті. Сподіваюся, що й у подальшому ми зможемо змінювати нашу громаду на краще, варто лише співпрацювати пліч-о-пліч заради спільної мети.

Бажаю усім міцного здоров’я, достатку та злагоди! Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади!

З повагою

сільський голова                                                    Василь МИКИТЕНКО