Позитивний результат інвестування приватних коштів у держмайно: як перевтілюється ДП «Житлосервіс» завдяки малій приватизації

Дата: 12.08.2021 15:49
Кількість переглядів: 1962

За інформацією пресслужби Черкаської обласної державної адміністрації

Занедбані державні підприємства отримують «друге дихання». Завдяки малій приватизації, об’єкти, що використовуються неефективно, передають в руки приватним інвесторам для перетворення їх на продуктивні. Вдалий приклад – Черкаське державне комерційне житлово-побутове підприємство „Житлосервіс”, що приватизували та наразі реконструюють. Сьогодні представники ЧОДА та Управління забезпечення реалізації повноважень Фонду державного майна України в області оглянули хід робіт на об’єкті. Нова історія «Житлосервісу» розпочалася з ідеї інвестора – ТзОВ «Інвестиційно-консалтингова компанія «Гарант-Актив» – придбати об?єкт. І лише за чотири місяці – суттєві зміни: непридатне для існування приміщення майже відновили.

Нагадаємо, прозора приватизація – ключові пріоритети Президента й Уряду.